Kategorie

Novinky

U zboží zakoupeného od 10.12 lze do 10.1 vyměnit velikost!

Obchodní podmínky

North Style s.r.o., Bohdanečská 25, 530 09, Pardubice, IČ:26000890, DIČ:CZ26000890 vedeného Krajským soudem v Hradci Králové oddíl C, vložka 19317

info@northstyle.cz, www.northstyle.cz

Vážení zákazníci, pokud nakupujete v našem internetovém obchodě, seznamte se prosím s naším nákupním řádem.

Práva a povinnosti prodejce

1. Prodejce má povinnost vyřídit objednávku a odeslat objednané zboží na dobírku na adresu uvedenou v této objednávce. Nebude-li možné zboží v požadovaném termínu odeslat, oznámí to prodejce zákazníkovi na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce nebo telefonicky. Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky, pokud jsou objednací údaje neúplné či navozují pochybnost o skutečném úmyslu zákazníka objednat zboží. O tomto odmítnutí objednávky zašle informaci na e-mailovou adresu zákazníka.

2. Pokud kupující uplatní nárok na vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy) podle zákona č. 367/2000 Sb., prodejce vrátí částku na bankovní účet zaplacenou zákazníkem za vrácené zboží do 30-ti pracovních dnů od doručení vráceného zboží na adresu prodejce. Prodejce nevrací částku za poštovné.

3. Prodávající se zavazuje osobní údaje, které mu poskytl nakupující, neposkytnout žádným třetím osobám. Na žádost zákazníka prodávající údaje vymaže z databáze zákazníků. Kromě údajů, které slouží k účetní a daňové evidenci, kterou prodávající ze zákona vede.
4. Při nákupu na prodejně lze pouze vyměnit velikost, nikoliv vrátit peníze.

Práva a povinnosti nakupujícího 

1. Nakupující se zavazuje odebrat závazně objednané a zaslané zboží a zaplatit celkovou cenu za objednané zboží a případně další poplatky (poštovné, balné, dobírka) uvedené v závazné objednávce.

2. Nakupující uvede správně a pravdivě údaje potřebné k vyřízení objednávky.

3. Na základě zákona č. 367/2000 má nakupující právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží.

4. Nakupujícímu tímto vzniká nárok na vrácení částky za toto zaplacené zboží.

5. Vrácené zboží nesmí být poškozené, nošené nebo jinak znehodnocené.Vracejte včetně originálních štítku a etiket. Zboží, prosíme  zaslat zpět na adresu uvedenou na faktuře, následně bude vystaven opr. dan. doklad a částka za vrácené zboží poukázána na Váš bank. účet ve lhůtě 30 dní od obdržení vráceného zboží.  Prosíme tedy o zaslání čísla Vašeho bank. účtu na email nebo přiložením do zásilky. 

6. Zboží zaslané na dobírku prodávající nepřevezme.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu
účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě
technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


EET