North Style s.r.o., Bohdanečská 25, 530 09 Pardubice, IČ:26000890, DIČ:CZ26000890 vedeného Krajským soudem v Hradci Králové oddíl C, vložka 19317

724 144 450 , info@northstyle.cz, www.northstyle.cz , www.pinewood.eu/cz/

  NORTH STYLE logo

North Style s.r.o.  – rodinná firma s mladým kolektivem, působící na českém trhu již takřka 10 let, která se snaží nabízet kvalitu za odpovídající cenu, fungující jak velkoobchod, tak maloobchod, dále pak eshop.

North Style s.r.o. – výhradní dovozce a distributor značky Pinewood Česká republika a Slovensko:

PINEWOOD Byl uznán obchodní značkou v roce 1997 ve Švédsku místními úřady pro registraci obchodních značek poté, co se již pár let vyskytoval na trhu.

 ,,Historie Pinewoodu začíná někdy v 90. letech. Jako většina společností se rozrůstala velice zvolna jako rodinný podnik v přízemí, v garáži rodinného domku mé matky. Matka musela parkovat své auto venku, abych měl místo na  naše produkty. Byla to bohužel jediná cesta, jak ušetřit náklady spojené s investicemi během prvních let.

Nynější kolekce Vám přináší široký výběr produktů tzv. od hlavy až k patě. Na počátku jsme měli velice úzkou nabídku pouze košilí kanadského stylu. Naši zákazníci byli spokojeni, takže pod švédským příslovím "spěchej pomalu" jsme začali rozšiřovat naši nabídku.

Během prvních let bylo veškeré zboží produkováno v jedné továrně. V průběhu rozšiřování naší produkce jsme sbírali zkušenosti a nakonec dospěli k názoru, že chceme spolupracovat pouze se společnostmi vyrábějící ty nejkvalitnější materiály. Výsledkem jsou produkty vynikající kvality za dostupnou cenu.

Jsme malá společnost, která se snaží vyhovět svým zákazníkům v plné míře. Vždy se budeme snažit nabízet produkty té nejlepší kvality za přijatelné ceny." 

Naše filozofie

"Pinewood Outdoor Collection je švédská značka pro venkovní aktivity, jako je rybařina, myslivost a outdoor jako takový, chcete-li turistika. Naše produkty jsou vyvíjeny tak, aby zaručovaly funkčnost za každého počasí. Vynakládáme mnoho času a energie na vyvíjení výrobků nových.

Každou sezonu u nás naleznete novou linii funkčního oblečení. Od spodního thermoprádla až po vysoce funkční rybářské či myslivecké oděvy. U nich je dbáno na nepromokavost, zároveň pak prodyšnost a následnou spokojenost toho, kdo naše oděvy obléká. Myslíme si, že v této sféře dosahujeme vynikajících výsledků." 

Rainer Rüssel, zakladatel  Pinewood

North Style s.r.o. nově nabízí  loveckou obuv Grisport to jak  na našem e-shopu, tak i v maloobchodě v Pardubicích. Jedná se o kvalitní italskou obuv za velmi přijatelné ceny.

Další novinkou jsou lovecká pouzdra, elegantní  brašny, tašky, nábojové pásy, řemeny na zbraně atd. od  italské značky Maremmanno.  

Naleznete u nás také optiku FOMEI, lovecké a kuchyňské nože VictorinoxMoraknivMikovOpinel atd. Svítilny a čelovky LedLenser, myslivecké peněženky Zamlinský, vodítka a obojky pro psy BaF,

 

Těšíme se na Vaše připomínky či dotazy. 

North Style s.r.o.


EET