LED LENSER H7.2

Kód: 7297

LED LENSER H7 byla doposud nejprodávanějším modelem této třídy čelovek a v poměru cena / výkon neměla konkurenci v žádném jiném výrobci svítilen. Svítilna beze zbytku využívala světelný výkon jediné LED diody třídy High END Power LED. Toto se povedlo i u nové verze tohoto modelu H7.2 došlo k zásadním inovacím na základě požadavků uživatelů předchozí verze. Svítilna si zachovala svoje silné stránky, které byly navíc r...

Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde.

Vyprodáno

Popis produktu

LED LENSER H7 byla doposud nejprodávanějším modelem této třídy čelovek a v poměru cena / výkon neměla konkurenci v žádném jiném výrobci svítilen. Svítilna beze zbytku využívala světelný výkon jediné LED diody třídy High END Power LED. Toto se povedlo i u nové verze tohoto modelu H7.2 došlo k zásadním inovacím na základě požadavků uživatelů předchozí verze. Svítilna si zachovala svoje silné stránky, které byly navíc rozvinuty a přidaly se další praktické funkce.

Nová čelovka H7.2 má vyšší výkon, ochranu proti vodě IPX 4, nový ergonomicky tvarovaný box baterií s polyuretanovým potahem pro daleko pohodlnější nošení a speciálně upravenou hlavu, která umožňuje plynulé ostření. Inovace se dočkala i reflektorová čočka, díky níž se rozšířil světelný kužel a při plném zaostření navíc přidává ještě druhý kužel okolo ostrého pro dobrou viditelnost do stran. Vyklápěcí mechanika byla vyprojektována ještě pro vyšší odolnost.
Intenzitu světla můžete regulovat na bateriové schránce.

Balení obsahuje:
1 ks čelovka
1 sada baterií AAA 1,5V
Karabinka
Návod k použití

Vlastnosti:
Advanced Focus systém (AFS)
Plynulé ostření světla
Plynule regulovatelná intenzita světla
Vysoký komfort nošení díky vyvážení svítilny
Výklopná hlava svítilny 0- 90°
Smart light Technology (SLT)
Multifunkční spínač
Zámek proti nechtěnému zapnutí
Systém upozornění na nízký stav baterie

LED 1 x High End Power LED

Hmotnost 165 g

Světelný tok 200 / 250 lm

Baterie 4 x AAA 1,5V

Kapacita 7,2 Wh

Doba svícení 12 / 60h

Dosah světla 160 m

Ochrana proti vodě IPX 4