Snížená cena! Dýka Morakniv Companion Ukázat větší

Dýka Morakniv Companion - magenta

12157

Nový

Kvalitní švédská dýka se skandidávskou čepelí je vhodná do přírody, ale nejde uplatňění jako pracovní, ale i jako kuchyňský nůž s dlouhou životností.

Vyprodáno

Kvalitní švédská dýka se skandidávskou čepelí je vhodná do přírody, ale nejde uplatňění jako pracovní, ale i jako kuchyňský nůž s dlouhou životností. Dýka je velmi lehká, hmotnost je 116g a dlouhá 219mm.


Čepel o délce 104 mm je velmi ostrá a vyrobená z nerezové oceli sandvik 12C27 válcované za studena a kalené na HRC 57-58. Rozměr tloušťky čepele je 2,5mm. Všestraný nůž má tvar, který efektivně slouží ke zamezení poranění při stálých pohybech, a také ke snižení únavy.


Rukojeť s propolisem je vyrobená z odolného plastu v černé barvě a zároveň jsou na ni vrstvy měkké přilnavé pryže v růžové barvě, která je odolná proti sklouznutí ruky a zamezuje poranění prstů.

Nůž je v růžovém plastovém pouzdře, který má plastový klip na opasek. Pouzdro má také oporu pro palec na snadnější vysunutí nože a je snadno omyvatelné. Ve špičce je malý otvor, který usnadňuje odtok vody.

321 Kč vč. DPH

-10%

357 Kč

Recenze

Path: > > > Dýka Morakniv Companion - magenta

7 dalších produktů ve stejné kategorii:

EET