Čistící šňůra/Hoppes - kulová Ukázat větší

Čistící šňůra/Hoppes - kulová,308/30-30

80120011

Nový

Čistící šňůra Hoppes je vhodná pro myslivecké potřeby a lovecké potřeby na čištění zbraní. Čistící šňůra je vyrobena z kvalitní tkaniny.

Skladem

Čistící šňůra Hoppes je vhodná pro myslivecké potřeby a lovecké potřeby na čištění zbraní. Čistící šňůra je vyrobena z kvalitní tkaniny. Čistící šňůra BoreSnake je odolná proti otěru, přetrhání a mnohonásobnému praní (je možno prát v pračce) a má vynikající schopnost absorbovat nečistoty mezi svá vlákna.

Čistící šňůra kulová 308/30-30/30-06/300/303

Čištění probíhá ve 3 fázích - nejprve vhodníme lanko se závažím do vývrtu
I. fáze čištění - určena pro hrubé a volné nečistoty, na ni navazuje
II. fáze čistění - tužší část se zapletenými štětinami bronzového kartáčku (phosphor bronze), ta odstraní ty nejtvrdší nečistoty spolu s mědí a olovem, následuje poslední
III. fáze čistění - ta odstraní ty nejtvrdší nečistoty spolu s mědí a olovem, pohlcuje uvolněné částice a poslední dočisťuje vývrt včetně nábojové komory

Vyčištění kompletního vývrtu se realizuje uchopením za lanko a jedním protažení v několika sekundách. K zesílení čistícího účinku lze pak na první fázi šňůry přidat pár kapek některého z čistících přípravků. Podle testů firmy Hoppe´s dokáže BoreSnake díky vlastnostem a systému spletení tkaniny jedním protažením vyčistit vývrt, jako při 160 protažení běžným vytěrákem! BoreSnake se vyrábí vždy pro konkrétní ráži, aby byl čistící účinek maximální spolu se zachováním dlouhé životnosti BoreSnaku. Po delším používání se šňůra vypere, usuší a je připravena k dalšímu dlouhodobému použití. BoreSnake tedy umožňuje nejrychlejší efektivní čištění vývrtu hlavně od komory, bez jakéhokoliv rizika poškození ústí hlavně.

530 Kč vč. DPH

Recenze

Path: > > > Čistící šňůra/Hoppes - kulová,308/30-30

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

EET