northstyle.cz Doplňky Ostatní S vábničkou na cestách - Jelen sika

S vábničkou na cestách - Jelen sika

Kód: DVD_3

Jsme rádi, že se nám podařilo natočit dokumet o jelenu sikovi, který jako první v Evropě dokumentuje chování v říji a detailně se zaobírá vábením tohoto sympatického jelínka. Veškeré záběry jsou bez výjimky pořízeny z volnosti v revírech západních Čech. Budete svědky rituálního tance před soubojem, záběry teritoriálního chování hlavních jelenů na říjišti. Ukážeme si, že nejen jelen, ale také holá zvěř reaguje na vábe...

Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde.

Vyprodáno

Popis produktu

Jsme rádi, že se nám podařilo natočit dokumet o jelenu sikovi, který jako první v Evropě dokumentuje chování v říji a detailně se zaobírá vábením tohoto sympatického jelínka. Veškeré záběry jsou bez výjimky pořízeny z volnosti v revírech západních Čech. Budete svědky rituálního tance před soubojem, záběry teritoriálního chování hlavních jelenů na říjišti. Ukážeme si, že nejen jelen, ale také holá zvěř reaguje na vábení. Teoreticky, ale jak je v našich filmech zvykem hlavně prakticky, si ukážeme techniky vábení, tedy pískání. Buďte svědky tří naprosto rozdílných situací na lovu jelena siky. Samozřejmostí seriálu S vábničkou na cestách je, že jsou všechny záběry vábení nemanipulované a objektivní. Užijte si tento dokument nejen jako návod k vábení a lovu, ale také jako citlivě a vkusně koncipovaný film, který nám odhalí spoustu nových poznatků ze života v období říje jelena siky. Doufáme, vám tento film pomůže k pochopení zvyků a problematiky vábení tohoto malého samuraje.

Jako bonus je pro vás připraven rozhovor s naším předním odborníkem na problematiku křížení jelena siky s jelenem lesním, panem prof. Ing. DrSc. Luďkem Bartošem z Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů, ČZU, který nám moudře objasní toto již dlouhá léta diskutované téma.