Pánská vesta Pinewood Abisko Insulation 2.0

Lehká vesta v několika barevných variantách, která vás zahřeje a kterou si můžete vzít jen tak pod bundu, aby vaše záda byly pěkně v teple.
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Do 14 dnů Do 14 dnů Do 14 dnů Do 14 dnů Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: 5258-400-M 5258-400-L 5258-400-XL 5258-400-2XL Zvolte variantu
2 750 Kč 2 272,73 Kč bez DPH
Pánská vesta Pinewood Abisko Insulation 2.0
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 500 Kč
1500+ produktů
1500+ produktů
V několika variantách
Zákaznický servis
Zákaznický servis
V pracovní dny
Lehká vesta v několika barevných variantách, která vás zahřeje a kterou si můžete vzít jen tak pod bundu, aby vaše záda byly pěkně v teple.

Vesta je vyrobena z udržitelných recyklovaných materiálů. Je impregnována, takže snese lehký déšť, zároveň neprofoukne. Všechny kapsy na vestě jsou na zip.


Neprofoukne
Impregnace Bionic Finish® Eco
Lehká
Užší přilnavý střih
Kapsy na zip
Vyrobeno z PET lahví
Výplň 550+

Materiál: 100% polyamide. Výplň: 100% recyklovaný polyester
Váha: 380 gramů (vel. L)
Aktivita: Outdoor, All-round, Active Lifestyle

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánské myslivecké a outdoor bundy a vesty
EAN: Zvolte variantu
Vhodnost: Hiking
Roční období: Jaro, Podzim
Funkce: Windproof, Eco friendly treatment, Extra warm
Barva: Black
Kategorie: Pánské
Kolekce: Podzim/Zima 24-25
Dostupnost: Do 14 dnů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Byl uznán obchodní značkou v roce 1997 ve Švédsku místními úřady pro registraci obchodních značek poté, co se již pár let vyskytoval na trhu.

,,Historie Pinewoodu začíná někdy v 90. letech. Jako většina společností se rozrůstala velice zvolna jako rodinný podnik v přízemí, v garáži rodinného domku mé matky. Matka musela parkovat své auto venku, abych měl místo na naše produkty. Byla to bohužel jediná cesta, jak ušetřit náklady spojené s investicemi během prvních let.

Nynější kolekce Vám přináší široký výběr produktů tzv. od hlavy až k patě. Na počátku jsme měli velice úzkou nabídku pouze košilí kanadského stylu. Naši zákazníci byli spokojeni, takže pod švédským příslovím "spěchej pomalu" jsme začali rozšiřovat naši nabídku.

Během prvních let bylo veškeré zboží produkováno v jedné továrně. V průběhu rozšiřování naší produkce jsme sbírali zkušenosti a nakonec dospěli k názoru, že chceme spolupracovat pouze se společnostmi vyrábějící ty nejkvalitnější materiály. Výsledkem jsou produkty vynikající kvality za dostupnou cenu.

Jsme malá společnost, která se snaží vyhovět svým zákazníkům v plné míře. Vždy se budeme snažit nabízet produkty té nejlepší kvality za přijatelné ceny."

Naše filozofie

"Pinewood Outdoor Collection je švédská značka pro venkovní aktivity, jako je rybařina, myslivost a outdoor jako takový, chcete-li turistika. Naše produkty jsou vyvíjeny tak, aby zaručovaly funkčnost za každého počasí. Vynakládáme mnoho času a energie na vyvíjení nových výrobků.

Každou sezonu u nás naleznete novou linii funkčního oblečení. Od spodního thermoprádla až po vysoce funkční rybářské či myslivecké oděvy. U nich je dbáno na nepromokavost, zároveň pak prodyšnost a následnou spokojenost toho, kdo naše oděvy obléká. Myslíme si, že v této sféře dosahujeme vynikajících výsledků."

Rainer Rüssel, zakladatel Pinewood

Podobné produkty

1
Novinka
4 915 Kč

Pánská softshellová bunda Butte – lehká, strečová a prodyšná bunda pro jakýkoli horský lov a outdoorové aktivity. Bunda je větruodolná, voděodolná a prodyšná, s odolnými...

Kód: GU624T2114-09OR-L
1
Novinka
6 995 Kč

Pánská lovecká bunda Matajur Windblock je navržena pro lov v pohybu, kde je nutné zachovat naprosté ticho a suchost.

Kód: GU345T2366-07AA-L
1
Novinka
15 470 Kč

Pánská lovecká bunda Bakhold Thermo je určena pro lov v pohybu nebo z pozice čekání, kde je nutné zachovat naprosté ticho a suchost.

Kód: GU954T2308-07AA-M
1
Novinka
2 575 Kč

Lehká a odolná lovecká vesta Symmer pro muže, vhodná pro všechny typy lovu. Vesta je větru a voděodolná.

Kód: GU435T1935-0469-XL
5252
4 125 Kč

Lehká, teplá bunda, která neprofoukne a má voděodpudivé vlastnosti. Výplň je z recyklovatelného materiálu

Kód: 5252-735-M
1
Novinka
5 500 Kč

Zimní bunda vyrobená z našeho odolného TC materiálu, podšita měkkým teddy fleecem pro větší pohodlí.

Kód: 5354-713-L
9288 Vesta New tiveden
3 300 Kč

Funkční a pohodlná vesta s několika kapsami. Vesta je vyrobena z odolné a vysoce prodyšné látky TC-lite ™.

Kód: 9288-128-S
5822
6 875 Kč

Praktický, outdoorový, lovecký anorak, nebo-li bunda přes hlavu. Vyrobena z kvalitních materiálů, díky nimž je prodyšná, větruodolná, nepromokavá a tichá.

Kód: 5822-241-L
1
Novinka
4 810 Kč

Pánská lovecká termobunda Rupicapra Vyrobena z lehkého fleecu s keramickým potiskem v kombinaci se strečovou tkaninou pro maximální pohodlí a volnost pohybu.

Kód: P3581T2201-07V7-L
1
Novinka
8 190 Kč

Lovecká bunda Tosark je určena pro lov v pohybu. Je voděodolná a prodyšná, vyrobená z měkké a tiché mikroflísové tkaniny.

Kód: GU964T2206-08C7-M
1
Novinka
3 510 Kč

Pánská vesta Teal Sporting EVO pro střelbu na asfaltové holuby – lehká, přiléhavá, z bavlněného a polyesterového gabardénu.

Kód: GT49202113-08AA-L
1
Novinka
6 630 Kč

Pánská termální lovecká bunda Bezoar Hybrid Jacket je určena pro aktivní lov, kde se teploty často mění. Vyrobena z elastického polyamidu s výplní a laserovým perforováním pro...

Kód: GU844T2196-07AA-L
1
Novinka
8 190 Kč

Lovecká bunda Tosark je určena pro lov v pohybu. Je voděodolná a prodyšná, vyrobená z měkké a tiché mikroflísové tkaniny.

Kód: GU964T2206-0469-M
1
Novinka
2 575 Kč

Pánská vesta Windshell EVO z lehkého, prodyšného materiálu s hydrofobní úpravou DWR.

Kód: GT382T1935-0999-M
1
Novinka
6 630 Kč

Pánská termální lovecká bunda Bezoar Hybrid Jacket je určena pro aktivní lov, kde se teploty často mění. Vyrobena z elastického polyamidu s výplní a laserovým perforováním pro...

Kód: GU844T2196-09OR-L
1
Novinka
8 815 Kč

Oteplená pánská lovecká bunda Mull je určena pro lov z pozice čekání nebo lov v pohybu, kde je nutné být naprosto tichý. Je voděodolná, bezešvá, termická a prodyšná.

Kód: GU265T2356-0499-M